Granuly pre psov lisované za studena LABANATO - Logo

Opatrenia v súvislosti s pandémiou, ktorú vyvolal vírus Covid-19

Milí naši zákazníci. Dovoľujeme si Vás informovať, že v súvislosti s pandémiou, ktorú vyvolal vírus Covid-19 ako aj s bezpečnostnými opatreniami zavedenými na území Slovenskej a Českej republiky za účelom minimalizovania ďalšieho šírenia tohto vírusu, sme sa aj my rozhodli zaviesť isté obmedzenia. Ich jednoznačnou úlohou je v čo najväčšej možnej miere zvýšiť ochranu Vášho zdravia, zdravia našich obchodných partnerov, pracovníkov dopravných spoločností, skrátka zdravia nás všetkých.

Za účelom minimalizovania kontaktu s kuriérom len na čas nevyhnutný pre odovzdanie zásielky, by sme Vás chceli veľmi pekne poprosiť, aby ste za svoj tovar objednaný na dobierku, v čo najväčšej možnej miere využívali možnosť platby bezkontaktne platobnou kartou. Vo výnmočných situáciách kuriéri budú akceptovať aj hotovosť. Najviac preferovanou možnosťou platby v súčasnej situácii však ostáva úhrada prevodom na náš bankový účet po potvrdení objednávky alebo platba kartou online priamo počas nákupu.

Z preventívnych dôvodov kuriérske spoločnosti dočasne pristupujú k nahradeniu podpisu príjemcu, ktorým príjemnca zvyčajne potvrdzuje prevzatie zásielky, k opisu posledných troch číslic dokladu totožnosti osoby preberajúcej zásielku. Pokiaľ príjemca odmietne týmto spôsobom potvrdiť prevzatie zásielky, zásielku nebude možné doručiť a bude nám vrátená späť. Doklad totožnosti kuriérovi do rúk nie je potrebné dávať, úplne postačí ho doň nechať len nahliadnuť, aby si dané číslice mohol opísať.

Pokiaľ ste Vy alebo osoba zdržujúca sa na doručovacej adrese v karanténe, ste povinný pred samotným prevzatím zásielky kuriéra na túto skotočnosť jasne upozorniť. Zásielka Vám bude odovzdaná výhradne bezkontaktne a iba v prípade, že použijete repsiračnú rúšku alebo respirátor. Od kuriéra si udržujte odstup minimálne dva metre, avšak aj v tomto prípade je potrebné kuriérovi umožniť opis posledných troch číslic dokladu totožnosti. V prípade, že nebude možné podľa týchto inštrukcií zásielku doručiť, zásielka bude vrátena k nám.

Vzhľadom na fakt, že v dôsledku vládnych nariadení došlo k uzatvoreniu niektorých maloobchodných prevádzok, ktoré sú využívané aj ako odberné miesta spoločnosti Zásielkovňa, doporučujeme Vám si vo vlastnom záujme telefonicky preveriť priamo v danej prevádzke, či je táto prevádzka, na ktorú si hodláte nechať zásielku doručiť otvorená aj naďalej, alebo či sa aj na ňu náhodou nevzťahuje zákaz prevádzkovania. Zoznam odberných miest Zásielkovne, z pomedzi ktorých si môžete na našom eshope vyberať, pravidelne aktualizujeme, avšak situácia sa môže zmeniť z dňa na deň, a preto je vhodné si danú prevádzku preveriť.

Veríme, že v záujme ochrany zdravia všetkých zúčastnených pochopíte a budete rešpektovať tieto opatrenia, ktorých cieľom je minimalizovať vzájomný kontakt, pri zachovaní bezpečnosti doručovania zásielok.

V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok z Vašej strany nás prosím neváhajte kontaktovať, či už na našom telefónnom čísle +421 948 758 555, mailom na adrese info@labanato.sk alebo prostredníctvom nášho kontaktného formulára. Vaše otázky veľmi radi zodpovieme a pokúsime sa Vám výjsť v ústrety.

Prajeme Vám v tomto nie najľahšom období všetko dobré ale hlavne teraz to najdôležitejšie, a to pevné zdravie. Dávajte na seba, Vašich blízkych, všetkých navôkol a v neposlednom rade aj na svojich chlpáčov pozor, spoločne to určite zvládneme. Nič predsa netrvá večne. Ďakujeme!

V Bratislave, dňa 17.03.2020