Kto sme

Odpoveď na otázku kto sme je veľmi jednoduchá. Sme dvaja mladí, obyčajní ľudia z mäsa a kostí, ktorí beznádejne podľahli láske ku psom, a to už dávno pred tým, než na seba narazili. Sme partnermi nielen v živote, ale taktiež aj v práci. Zatiaľ, čo jeden z nás je tak trochu praktický, ten druhý je viac emocionálny. Navzájom sa však skvelo dopĺňame a spolu sme hrdými rodičmi našej slovenskej značky LABANATO.

Kto sme sheeba

SHEEBA

Toto je naša Sheeba. Je to fenka Rhodézskeho Ridgebacka a je to doslova gurmán od narodenia. Okrem citróna a čili papričiek zožerie hádam všetko, na čo sa len pozrie. V apríli tohto roku oslávila už svoje dvanáste narodeniny a keďže chceme, aby s nami minimálne ešte jednu desaťročnicu potiahla, kladieme dôraz na kvalitu krmiva, ktoré jej dávame. Sheeba je naša kôpka šťastia a veríme, že šťastná a zdravá je najmä aj preto, že má majiteľov, ktorí majú nie len obľubu v zdravom stravovaní, ale aj vzdelanie, ktoré ich naučilo, čo psíky vo svojom jedálničku potrebujú.

Kto sme kreslenie loga

Náš príbeh

To, že tento projekt vôbec vznikol, má na svedomí práve naša Sheeba. Úspešné univerzitné štúdium kynológie na Univerzite veterinárneho lekárstva a farmácie v Košiciach, nám dalo základy na to, aby sme dnes mohli hrdo ponúknuť produkty v tej najvyššej kvalite na trhu. Na všetkých našich projektoch spolupracujeme s pánom doktorom Tomášom Mihokom, z Univerzity veterinárneho lekárstva a farmácie v Košiciach, Ústavu výživy, dietetiky a krmovinárstva na katedre výživy, dietetiky a chovu zvierat.

Granule lisované za studena na Facebooku

Granule lisované za studena na Instagrame

Granule lisované za studena na Youtube

Granule lisované za studena na Facebooku

Granule lisované za studena na Instagrame

Granule lisované za studena na Youtube