Title Image

Vernostný program

Podmienky pre uplatnenie vernostných zliav

1) Prečo vernostný program vlastne vznikol?

Vernosť našich zákazníkov si naozaj veľmi ceníme. Naša rodina LABANATO sa rozrastá každým dňom, z čoho sa nesmierne tešíme a stále viac a viac zákazníkov sa k nám vracia a dôveruje nám. Sú spokojní v prvom rade so samotným krmivom, ktoré od nás nakupujú a kŕmia ním svojich psích členov rodiny, majú s ním dobré skúsenosti, ich psíkom naše krmivo veľmi chutí a čo je najdôležitejšie, majú istotu, že svojich psíkov kŕmia zdravým krmivom, s vysokým obsahom mäsa, bez zbytočnej chémie, umelých konzervantov a dochucovadiel. Vedia, že sa na nás môžu kedykoľvek obrátiť a spoľahnúť, a že sme ochotní im zakaždým poradiť. Za ich dôveru sme sa im teda rozhodli odvďačiť a vytvorili sme vernostný program.

2) Ako vernostný program funguje a pre koho je určený?

Náš vernostný program je určený našim verným zákazníkom, ktorí svojich psíkov kŕmia našim zdravým za studena lisovaným krmivom LABANATO a nakupujú ho pravidelne prostredníctvom nášho eshopu. Systém zliav funguje veľmi jednoducho. Čím viac u nás nakupujete, tým väčšia zľava Vám prináleží. Tento vernostný program však nie je možné využívať na nákup vzoriek krmiva LABANATO.

3) Ako je možné sa do vernostného programu zapojiť?

Na to, aby ste mohli začať využívať výhody nášho vernostného programu je potrebné, aby ste sa na našej internetovej stránke v sekcii „Môj účet“ zaregistrovali a vytvorili si tak u nás účet. Následné už len stačí, aby ste sa pred každým nákupom na našom eshope prihlásili, aby Vás náš systém rozpoznal a dokázal priradiť Váš nákup práve k Vášmu účtu. Prosíme Vás aby ste na tento krok nezabúdali a prikladali mu náležitú pozornosť, nakoľko sa inak takýto nákup do sumy Vašich nákupov nezaráta.

4) Je možné začať využívať vernostný program hneď od začiatku?

Samozrejme, že áno. V prípade, že sa na našej internetovej stránke zaregistrujete, už k prvému nákupu od nás dostanete darček vo forme zľavy na tento Váš nákup a to v hodnote 5 EUR (platí pri nákupe 5kg alebo 15kg balenia nášho krmiva LABANATO). Následne na každý Váš ďalší nákup u nás získate trvalú vernostnú zľavu vo výške 5%.

Ak sa pred samotným nákupom na našom eshope vždy prihlásite, každý Váš nákup náš systém automaticky sám zaznamená a priráta jeho hodnotu k celkovej čiastke Vašich nákupov u nás. Všeobecne platí, že čím viac u nás nakúpite, tým väčšiu zľavu Vám dáme. Jednoduchý prehľad o svojich objednávkach nájdete v sekcii „Môj účet„.

5) Aké ďalšie zľavy je možné následne získať?

Systém pred každým nákupom zráta sumu Vašich celkových objednávok, ktoré ste na našom eshope doteraz uskutočnili. Na základe výsledku Vám následne pridelí adekvátnu zľavu, pre ktorú spĺňate podmienky. A teda ak:

– suma všetkých Vašich predošlých objednávok presiahla hodnotu 100 EUR, prináleží Vám vernostná zľava vo výške 6%

– suma všetkých Vašich predošlých objednávok presiahla hodnotu 150 EUR, prináleží Vám vernostná zľava vo výške 7%

– suma všetkých Vašich predošlých objednávok presiahla hodnotu 200 EUR, prináleží Vám vernostná zľava vo výške 8%

– suma všetkých Vašich predošlých objednávok presiahla hodnotu 250 EUR, prináleží Vám vernostná zľava vo výške 9%

– suma všetkých Vašich predošlých objednávok presiahla hodnotu 300 EUR, prináleží Vám vernostná zľava vo výške 10%

Tieto zľavy sú trvalé a budú sa vzťahovať na každý Váš budúci nákup. Nakupovali ste u nás už pred zavedením vernostného programu? Nebojte sa, o nič neprídete, Vaše predošlé nákupy už boli zohľadnené a ak spĺňate niektorú z vyššie uvedených podmienok, zľavu platnú pre Vás uvidíte po vložení tovaru do nákupného košíka.

6) Je možné vernostný program využívať aj v kamenných predajniach Vašich partnerov?

Vernostné zľavy je možné využívať výlučne pri nákupe prostredníctvom nášho eshopu na stránke www.labanato.sk.

Tovar zasielame kuriérskou spoločnosťou a to najneskôr nasledujúci pracovný deň po dni, v ktorom bola Vaša objednávka prijatá. V prípade, že suma Vašej objednávky dosiahne hodnotu 60 EUR, tovar Vám doručíme zdarma.

7) Čo by som mal ešte ako zákazník využívajúci vernostné zľavy vedieť?

Tovar zakúpený prostredníctvom vernostného programu nie je určený k predaju tretím osobám.

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nás prosím neváhajte kontaktovať a to či už prostredníctvom nášho telefónneho čísla +421 948 758 555, našej emailovej adresy info@labanato.sk alebo vyplnením kontaktného formulára na našej internetovej stránke www.labanato.sk v sekcii „Kontakt„.