Title Image

Platobné metódy

Ďakujeme Vám, že v súčasnej situácii uprednostňujete bezkontaktné platby platobnou kartou.

Platobné metódy

1) Platba vopred prevodom na bankový účet

Po odoslaní Vašej objednávky od nás obdržíte emailovú správu o jej prijatí. Súčasťou tohto emailu budú aj platobné údaje slúžiace na úhradu Vašej objednávky.

Finančné prostriedky vo výške sumy Vašej objednávky je potrebné poukázať na náš účet vedený v Tatra Banke:

Číslo účtu: 2941046480

Kód banky: 1100

IBAN: SK56 1100 0000 0029 4104 6480

SWIFT(BIC) kód: TATRSKBX

Za účelom bezproblémovej identifikácie Vašej platby uveďte ako variabilný symbol číslo Vašej objednávky. Objednávka sa považuje za zaplatenú pripísaním danej sumy na náš účet, o čom Vás budeme informovať emailom. Po pripísaní peňažných prostriedkov začneme Vašu objednávku spracovávať bez zbytočného odkladu.

Je však nutné, aby bola čiastka pripísaná na náš účet najneskôr do piatich pracovných dní po potvrdení objednávky, v opačnom prípade je možné považovať objednávku za zrušenú.

2) Platba pri prevzatí tovaru (dobierka)

Pokiaľ je to čo i len trochu možné, prosíme Vás, aby ste platbu pri prevzatí tovaru vykonali platobnou kartou. Ďakujeme.

Ak si zvolíte platbu pri prevzatí tovaru, za svoj tovar zaplatíte až pri jeho prevzatí na našom odbernom mieste v Ivanke pri Dunaji, prípadne pri jeho doručení kuriérom priamo na Vami určenej adrese. Poplatok za platbu pri prevzatí (dobierku) je vo výške 1,50 EUR s DPH.

Chceli by sme Vás upozorniť, že v prípade zvolenia platby pri prevzatí tovaru, je možné pri osobnom odbere v našom sklade platiť len kartou, platiť v hotovosti totiž možné nie je!

Ak si ako spôsob doručenia zvolíte doručenie kuriérom, za tovar pri jeho prevzatí môžete zaplatiť platobnou kartou a vo výnimočných prípadoch aj v hotovosti.

3) Platba kartou online

Za svoju objednávku môžete zaplatiť aj kartou online a to za pomoci platobnej brány ComGate. Po odoslaní Vašej objednávky (po kliknutí na tlačidlo „OBJEDNAŤ S POVINNOSŤOU PLATBY“) budete automaticky presmerovaný na stránku platobnej brány ComGate, kde je potrebné uskutočniť platbu. Po úspešnom zrealizovaní platby budete presmerovaný späť na stránku nášho eshopu. Vašu objednávku začneme následne spracovávať bez zbytočného odkladu, o čom Vás budeme informovať emailom.