Title Image

Spôsoby dopravy

Spôsoby dopravy

1) Osobný odber

Svoj tovar (platí výhradne len pre objednávky obsahujúce krmivo LABANATO vo veľkosti balení 5kg alebo 15kg) si môžete vyzdvihnúť bez poplatku osobne v našom sklade v pracovné dni, pondelok až piatok, v čase od 7:30 do 16:00 hod.

Chceli by sme Vás upozorniť, že v prípade zvolenia platby na dobierku, je možné pri osobnom odbere v našom sklade platiť len kartou, platiť v hotovosti totiž možné nie je!

Adresa skladu je:

Shipmall, s.r.o.
Prologis park Bratislava Gate 1
Hala DC2,
Dialničná cesta 4088/2
903 01 Senec

2) Packeta

Doručenie tovaru na výdajne miesto spoločnosti Packeta na Slovensko alebo do Českej republiky. Zásielka Vám bude doručená na výdajné miesto, ktoré si zvolíte počas vytvárania svojej objednávky a to na stránke „Pokladňa“.

Tovar Vám odošleme najneskôr na druhý pracovný deň. Cena takéhoto doručenia je stanovená na 2,50 EUR s DPH. Maximálna povolená hmotnosť zásielky pri doručení prostredníctvom služby spoločnosti Packeta na výdajne miesto je 8 kg.

V prípade, že suma Vašej objednávky dosiahne hodnotu 35 EUR s DPH, Váš tovar Vám doručíme zdarma.

3) Kuriér

Ak si zvolíte doručenie Vášho tovaru prostredníctvom kuriérskej spoločnosti, tovar Vám odošleme najneskôr na druhý pracovný deň. Cena takéhoto doručenia na Slovensko alebo do Českej republiky je jednotná a to 3,50 EUR s DPH.

V prípade, že suma Vašej objednávky dosiahne hodnotu 35 EUR s DPH, Váš tovar Vám doručíme zdarma.