Title Image

Spôsoby dopravy

Spôsoby dopravy

1) Osobný odber

Svoj tovar si môžete vyzdvihnúť osobne v našom sklade v pracovné dni, pondelok až piatok, v čase od 7:30 do 16:00 hod.

Adresa skladu je:

Shipmall, s.r.o.
Prologis park Bratislava Gate 1
Hala DC2,
Dialničná cesta 4088/2
903 01 Senec

Osobný odber je spoplatnený sumou 1,20 EUR s DPH.

Chceli by sme Vás upozorniť, že v prípade zvolenia platby na dobierku, je možné pri osobnom odbere v našom sklade platiť len kartou, platiť v hotovosti totiž možné nie je!

V prípade, že suma Vašej objednávky dosiahne hodnotu 35 EUR s DPH, tento poplatok Vám účtovať nebudeme.

2) Kuriér – doručenie na Slovensko

Ak si zvolíte doručenie Vášho tovaru prostredníctvom kuriérskej spoločnosti, tovar Vám odošleme najneskôr na druhý pracovný deň. Cena takéhoto doručenia je v rámci celého Slovenska jednotná a to 4,40 EUR s DPH.

V prípade, že suma Vašej objednávky dosiahne hodnotu 35 EUR s DPH, Váš tovar Vám doručíme zdarma.

3) Slovenská pošta –  doručenie na Slovensko

Ak Vám doručovanie kuriérskou spoločnosťou z nejakého dôvodu nevyhovuje, môžete využiť službu „balík na poštu“ od Slovenskej pošty. Zásielka Vám bude doručená na pobočku pošty, ktorá prislúcha Vašej doručovacej adrese.

Tovar Vám odošleme najneskôr na druhý pracovný deň. Cena takéhoto doručenia závisí od váhy celkovej zásielky. Cena doručenia zásielok s hmotnosťou nepresahujúcou hranicu 4 kg je stanovená na 4,80 EUR s DPH. Cena doručenia pre zásielky s celkovou hmotnosťou nad 4 kg je stanovená na 6,80 EUR s DPH. Maximálna povolená hmotnosť zásielky pri doručení prostredníctvom služby „balík na poštu“ od Slovenskej pošty je 12 kg.

4) Zásielkovňa – doručenie na Slovensko

Doručenie tovaru na výdajne miesto spoločnosti Zásielkovňa na Slovensko. Zásielka Vám bude doručená na výdajné miesto, ktoré si zvolíte počas vytvárania svojej objednávky a to na stránke „Pokladňa“.

Tovar Vám odošleme najneskôr na druhý pracovný deň. Cena takéhoto doručenia závisí od váhy celkovej zásielky. Cena doručenia zásielok s hmotnosťou nepresahujúcou hranicu 4 kg je stanovená na 3,40 EUR s DPH. Cena doručenia pre zásielky s celkovou hmotnosťou nad 4 kg je stanovená na 3,60 EUR s DPH. Maximálna povolená hmotnosť zásielky pri doručení prostredníctvom služby spoločnosti Zásielkovňa na výdajne miesto na Slovensko je 8 kg.

V prípade, že suma Vašej objednávky dosiahne hodnotu 35 EUR s DPH, Váš tovar Vám doručíme zdarma.

5) Zásielkovňa – doručenie do Českej republiky

Doručenie tovaru na výdajne miesto spoločnosti Zásielkovňa do Českej republiky. Zásielka Vám bude doručená na výdajné miesto, ktoré si zvolíte počas vytvárania svojej objednávky a to na stránke „Pokladňa“.

Tovar Vám odošleme najneskôr na druhý pracovný deň. Cena takéhoto doručenia závisí od váhy celkovej zásielky. Cena doručenia zásielok s hmotnosťou nepresahujúcou hranicu 4 kg je stanovená na 4,00 EUR s DPH. Cena doručenia pre zásielky s celkovou hmotnosťou nad 4 kg je stanovená na 4,60 EUR s DPH. Maximálna povolená hmotnosť zásielky pri doručení prostredníctvom služby spoločnosti Zásielkovňa na výdajne miesto do Českej republiky je 8 kg.

V prípade, že suma Vašej objednávky dosiahne hodnotu 35 EUR s DPH, Váš tovar Vám doručíme zdarma.

6) Kuriér – doručenie do Českej republiky

Ak si zvolíte doručenie Vášho tovaru prostredníctvom kuriérskej spoločnosti, tovar Vám odošleme najneskôr na druhý pracovný deň. Cena takéhoto doručenia je v rámci celej Českej republiky jednotná a to 5,80 EUR s DPH.

V prípade, že suma Vašej objednávky dosiahne hodnotu 35 EUR s DPH, Váš tovar Vám doručíme zdarma.